Hakkımda

HAKKIMDA

Merhaba, ben Samet yaşım 26. Gebze Teknik Üniversitesi’nde hala elektronik mühendisliği okumaktayım. Uzun süredir World of Tanks oyununda aktif bir oyuncuyum. Gündelik yaşantımda öğrenciliğimin yanında web tasarım işleriyle uğraşmaktayım. Bu sebeple aktif oynadığım bir oyunda neden kendi sitem olmasın ki dedim ve genel olarak tanıtım ve eğlence amaçlı kendi sitemi açtım. Şu an için yavaş yavaş öğretici blog yazıları paylaşmayı düşünüyorum ancak ileriye yönelik herhangi bir projem yok. Aşağıda küçük sorularla kendimden biraz daha bahsedeceğim. Zaten fazlasına da gerek yok 🙂 Sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.

 

 

 

MÜKEMMELLİK İŞARETLERİM

 AMERİKA T110E5 M46 Patton T25 Pilot N.1 T26E4 T34 T32

Object 140 Object 268/4  T44-100 Defender

E100 Skorpion G Tiger II Ru 251

BatChât 25 t AMX CDC Lorraine 40t ELC Even 90

  S.Conqueror FV215b 183

  STA-2 

  112 

Yaklaşık olarak 3 yıl ancak aktif olarak 2 yıla yakın.
Tabi ki evet ancak bu oyun kadar aktif oynamıyorum. Hearthstone ve Smite oyunlarını da bir süre aktif oynamıştım.
Aslında doğruyu söylemek gerekirse yayın açmayı düşünüyordum hatta bir kaç kez test denemesini bile yaptım ancak görüntü kalitesi kendi kullandığım bilgisayar sisteminin yetersizliğinden pek tatmin edici gelmedi. Bunun için şu an için yayın düşünmüyorum ama belki replay ve video paylaşımı yapabilirim.
Kesin olarak bir tank ismi yok aklımda ancak ağırlıklı olarak orta ve ağır sınıfı tanklarla oynamayı seviyorum.
Zaman zaman aktif olarak turnuvalara katılsam da ağırlıklı olarak random oyuncusu sayılırım.  
Oyun içinden “deathstation” kullanıcı adına aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yanında World of Tanks forumunu ziyaret ederek sorunuzu sorabileceğiniz bir konu açabilirsiniz.